חברות בת

של דפוס בארי

חברות בת

של דפוס בארי

איור של אנשים עובדים סביב מחשב ענק ושולטים בזכיינויות וחברות בת

מסר

מסר הוקמה בשנת 2002 ע״י קבוצת ״בר״, ״אביב שיגור״ ו-״דפוס בארי״ עם פתיחת תחום הדואר הכמותי בישראל לתחרות. ל״מסר״ מרכז לוגיסטי  ראשי בראשון לציון ופריסה ארצית של למעלה מ-45 מרכזי הפצה ברחבי הארץ. בין לקוחותיה של מסר החברות המובילות במשק – בנקים, חברות אשראי, חברות תקשורת, חברות ביטוח, עיריות ועוד.

לוגו ואימג׳ מסר

בארי אריזות – גרפיקה בצלאל

גרפיקה בצלאל הוא בית הדפוס לייצור אריזות ותוויות המוביל בתחומו בישראל. גרפיקה בצלאל מתמחה בתכנון, עיצוב וייצור של אריזות וקופסאות מקרטון ומפלסטיק, ותוויות מנייר ומפוליפרופילן, לחברות, מפעלים ומותגים מובילים בארץ ובעולם. המפעל מציע קשת רחבה של מוצרים ופתרונות אריזה לצד שירות לקוחות יעיל ומקצועי המלווה את הלקוח משלב הרעיון ועד לקבלת המוצר הסופי. גרפיקה בצלאל מתמחים באריזות מיוחדות, מורכבות ומעוצבות המותירות רושם מיוחד על הלקוח בעמדות המכירה.

איור המציג את גרפיקה בצלאל ובארי אריזות - מבט מלמעלה על סוגי מדפסות שונים

בארי אריזות – חרט תעשיות

ל״חרט תעשיית אריזות״ יש מוניטין וניסיון של למעלה מ-80 שנה בייצור ועיצוב אריזות יוקרה למותגים מובילים בארץ ובחו״ל. חרט מעניקה ללקוחותיה שירות One Stop Shop משלב הייעוץ והמכירה, דרך שלבי הייצור ועד לאספקת המוצר המוגמר, כל זאת תוך הקפדה על איכות ללא פשרות ויחס אישי לכל לקוח. בית הדפוס מספק שירות לחברות רבות מתחומים שונים, ביניהם: קוסמטיקה, טקסטיל, פופ, תרופות, מוצרי פרסום, מוצרי קד”מ ועוד. על מנת להמשיך ולספק עיצוב אריזות יוקרתי וחדשני ובאיכות הגבוהה ביותר, חרט  תמיד נמצאת בחזית הטכנולוגיה ולא חדלה להתעדכן ולהתחדש, מזה שלושה דורות ברציפות.

איור של לשושה גדלי קופסאות לבנות , לוגו בארי אריזות וחרט תעשיות
Close Bitnami banner
Bitnami